Aktualności

Zachęcamy do adopcji psów ze schroniska w Krzeczkowie

mar 31, 2023 | Aktualności

Bezdomne psy, wyłapywane na terenie gminy Kulesze Kościelne trafiają do schroniska dla zwierząt w Krzeczkowie. Tu przechodzą okres kwarantanny, po którym mogą trafić do nowych właścicieli.

Jest wiele powodów, dla których ludzie decydują się zaadoptować psa ze schroniska. Większość kieruje się sercem, wzrusza ich los cierpiących zwierząt, chcą pomóc przynajmniej jednemu z nich, przygarniając życiowego rozbitka pod swój dach.

Każdy z mieszkańców gminy może wybrać w schronisku psa dowolnej maści, wieku i rasy, zapewniając mu szczęśliwy dom. Czworonożny pupil odwdzięczy się bezwarunkową przyjaźnią na całe życie. Wszystkie psy przebywające w schronisku posiadają mikroczipy oraz aktualne szczepienia, są zadbane i znajdują się pod stałą opieką weterynaryjną. Obecnie w schronisku na nowy, przyjazny dom i życzliwego właściciela czeka dużo piesków. Ich zdjęcia wraz z ich opisem znaleźć można na stronie http://www.schronisko-gh.pl/portfolio/gmina-kulesze-koscielne/

Dla uzyskania bliższych informacji, bądź poradzenia się w sprawie adopcji któregoś z czworonogów należy się skontaktować z pracownikiem schroniska – tel. +48 513 066 900 lub pracownikiem Urzędu Gminy w Kuleszach Kościelnych tel. 86 476 90 10.

Skip to content