Aktualności

Dzień Kobiet w Gminie Kulesze Kościelne

mar 10, 2023 | Aktualności

Dzień Kobiet w gminie Kulesze Kościelne odbył się w środę 8 marca 2023 w sali Centrum Kulturalno – Edukacyjnym Wsi w Kuleszach Kościelnych.

Dla pań przygotowano słodki poczęstunek, nie zabrakło szampana i gromkiego „sto lat” odśpiewanego przez panów. Tradycyjnie były piękne kwiaty i życzenia od przedstawicieli władz gminy. Panie mogły także liczyć na kawę i herbatę parzoną i dostarczoną na miejsce.

Na ten wieczór przygotowano również część artystyczną. Przed damską publicznością wystąpił w męskim składzie zespół Kulesianki Band,  zespół Horyzont oraz specjalnie  powołany na tą okazję Boys Band, który w oryginalny sposób odśpiewał piosenkę „Babski świat” oraz zapewnił sporą dawkę śmiechu odgrywając biesiadny kabaret.

Panie z przyjemnością słuchały nastrojowej, romantycznej muzyki, a w miedzy czasie Wójt Gminy prowadził loterię fantową, która zainteresowała uczestniczki wydarzenia, wywołała zaskoczenie i uśmiech na twarzy.

Atmosfera była niezwykle przyjemna, a kobiety podczas swego święta wychodziły z sali zadowolone, z prezentami i balonami.

Serdecznie dziękujemy sponsorom za ufundowanie upominków na loterię fantową.

Skip to content